افسران - وقتی علیخانی برای پاشایی وقت دارد، ولی برای شهدای غواص خیر!
بسم الله القاصم الجبارین وعدالله الصابرین المخرج مما یکرهون و الرزق من حیث لایحتسبون جعلنا اللّه ایاکم من الذین لا خوف علیهم و لا هم یحزنون...

به گزارش سرّنیوز، نورالسادات طلاچیان در فیسبوک، طی مطلبی در انتقاد از اولین برنامه ماه عسل ۹۴ سیما نوشت:

احسان علیخانی، متاسفم واسه خودم
نه واسه تو
تویی که شروع اولین برنامه امسالت رو اختصاص میدی به مرحوم ‫پاشایی‬ و مراسم تشییع پیکرش
اون‌وقت آخر برنامه‌ات میگی، واسه پخش کلیپ تشییع ۱۷۵ شهید غواص‬ دست‌بسته وقت نداری
واسه خودم متاسفم
نه واسه تو...
آقای احسان ‫‏علیخانی‬، لطفا تمام کن، این برنامه‌ی سرشار از بد آموزیت را.

اولین شب ماه مبارک ‫رمضان‬، شاهد حضور دو فرد در برنامه ‫ماه عسل‬ بودیم، که ‫‏مرد‬ برای اثبات عشقش نسبت به همسرش، خود را از ارتفاع پرت کرده است .
بیان این‌گونه ماجراهای تقریبا مسخره که صحت و سقم آن هم معلوم نیست، در آغازین ساعات ماه‌های معنویت، فضای خانواده‌ها را تحت تاثیر هوای آلوده‌ی نفسانیت و خشم و عشق‌های ‫دنیوی‬ قرار می‌دهد.
قهرمان قصه تصنعی احسان علیخانی، که بیش‌تر یک نوجوان است، در پایان حرف‌هایش صراحتا می‌گوید، که از کارش پشیمان نیست و برادر خانمی، که مدعی است بعد از چهار سال از ماجرا خبر نداشته و هیچ‌کس خبر نداشته.

آیا اگر آن فرد، دار فانی را وداع می‌کرد، باز هم آن دخترک، نباید از ماجرا چیزی می‌گفت؟
اقای علیخانی، شما از کجا خبر داشتید؟
نوجوانان ‫دختر‬ دانش‌آموز که از نزدیک، شاهد سخنان این زوج بودند، چه تاثیری می‌پذیرند؟
اقای علیخانی، لطفا تمام کن این برنامه‌ای را که الگوهای ذهنی مسخره‌ای، در اذهان میلیون‌ها نوجوان و جوان تثبیت می‌کند... تربیت کار ساده‌ای نیست، صدا و سیما به تعبیر امام خمینی (ره) قرار بود دانشگاهی سراسری برای همه مردم باشد، الگوهای زیادی برای معرفی‌شدن به جامعه وجود دارند، این‌گونه ماجراها را نشان‌دادن، چیزی غیر از بدآموزی ندارد. مردم سراسر دنیا‬ با دیدن و شنیدن چنین ماجراهایی، در مورد عقلانیت ایرانیان چه نظری پیدا می‌کنند؟؟؟؟

گاه سکوت خیلی بهتر است آقای علیخانی، تا حرف‌زدن و هر حرفی را زدن. مجبور نیستی، حتما یک برنامه را تهیه و اجرا کنی. بگذار مسایل معنوی، رنگ و بوی بیشتری در زندگی داشته باشد. مقدسات مثل رمضان و محرم، از وقتی تحت تاثیر سریال‌های پرماجرای عشق‌های دنیوی پخش‌شده از تلویزیون ایران اسلامی قرار گرفت، رنگ خلوصش رو به کاهش گذاشت.

با اعتقادات پاک مردم بازی نکنید!